Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb@corumosb.org.tr

bilgiedinme@corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

RUSYA PAZARI İÇİN ÜRÜN TALEPLERİ

RUSYA PAZARI İÇİN ÜRÜN TALEPLERİ 29.03.2022

Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yetkilileri ile yaptığı toplantıda Rusya Pazarında uygulanan yaptırımlara bağlı olarak teslimatları durdurulan şirketlerin mallarının yerini alacak yeni mal tedarikçileri arayışlarında oldukları bildirilmiştir.

Bildirilen ve şuan en çok talep gören ürünler ise; süt tozu, süt tozu karışımları, meyve konsantreleri, bebek mamasi,(kavanozlarda duapaklarda) ev kimyasalları, kişisel bakım, toz şeker, tuvalet kağıdı, metal veya çevre dostu plastik alışveriş arabaları, kamyon taşımacılığı için lastikler, iş elbiseleri, A4 baskı kağıdıdır.

Söz konusu ürünler ile ilgili Rusya’ya ihracat yapmayı düşünen firmalarımızın belirtilen Rusya Federasyonu Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na ait linke   https://turkey.aimasolutions.com ürün katologlarını pdf formatında İngilizce ve rusça olarak yüklemeleri gerekmektedir.