Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı 9.05.2024

Ticaret Bakanlığı, Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olarak 4-5-6 Haziran 2024 tarihlerinde çevrimiçi bir eğitim programıgerçekleştirilecektir. Eğitim programı sonunda, eğitimin en az üçte ikilik kısmına katılım sağlayankatılımcılar adına dijital Katılım Belgesi düzenlenecektir.Programa katılım ücretsiz olup, katılım sağlamak isteyen ilgililerin 31 Mayıs 2024 tarihi mesaibitimine kadar aşağıda yer alan kayıt linki üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuruesnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı e posta adresi ilefarklı kişiler tarafından başvuru yapılmaması katılım linki ve Katılım Belgelerinin gönderilmesiaçısından önem arz etmektedir. İlaveten, başvuru sonrası katılımcıların e-posta adreslerine herhangi bironay maili iletilmeyecek olup 4-5-6 Haziran 2024 tarihlerinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir.Başvuru ve toplantıya giriş esnasında kullanılan e posta adresleri aynı olmalıdır.Bilgileri ve eğitimin duyurulması hususunda gereğini rica ederim.
Kayıt Linki: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/Ihracat