Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb[et]corumosb.org.tr

bilgiedinme[et]corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

Eureka Küresel İnovasyonKüresel İnovasyon Zirvesi

Eureka Küresel İnovasyonKüresel İnovasyon Zirvesi 29.05.2024

        13-14 Haziran 2024 tarihlerinde, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'ndeEureka Küresel İnovasyon Zirvesi'nde tematik odaklı paneller, sunumlar veülke tanıtım oturumlarının yer alacağı Zirve'nin Yeşil ve Dijital Dönüşüm konularınaodaklanacağı bir  etkinlik düzenlenecektir. 


        Zirve, katılımcıların araştırma ve inovasyonda enson trendler, ve en iyi uygulamalarla etkileşimde bulunabileceği kapsamlı bir platform sunacaktır.Zirvede ayrıca Eureka kapsamında desteklenmiş başarılı projelere Türkiye Eureka İnovasyon Ödülleritakdim edilecektir. Katılımcıların proje fikirlerine ortaklar bulabilmesi için sunumlar yapabileceği, ikiligörüşmeler gerçekleştirebilecekleri ortamlar oluşturulacaktır. Bu doğrultuda zirveye Eureka üyesi 47ülkeden üst düzey katılımcılar, inovasyon liderleri ve kendi alanında lider çalışmalar yapan öncü şirketlerdavet edilmiştir. Proje ortaklıkları oluşturmak ve ikili görüşmeler gerçekleştirmek üzere birçok ülkedenpaydaş katılım sağlayacaktır.Etkinlikle ilgili tüm bilgiler https://gis-2024.b2match.io/ adresinde yer almaktadır. Katılımcılarayrıca bu web sayfası üzerinden etkinliğe kayıt olup diğer katılımcılarla ikili görüşmelergerçekleştirebilmek için randevu oluşturabilmektedirler. Küresel İnovasyon Zirvesi ile ilgili tümkonularda iletişim için eureka23-24@tubitak.gov.tr e-posta adresi kullanılabilmektedir.