Kurumumuzca hazırlanmış olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi Aydınlatma Metnine bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tamam

Çalışma Saatleri: Pazartesi - Cuma 08:30 - 17:00

İletişim Bilgileri

+(90) 364 254 90 29

+(90) 364 254 90 26

corumosb@corumosb.org.tr

bilgiedinme@corumosb.org.tr

Pınarçay OSB Organize Sanayi

Tesisleri No: 1

Pazartesi - Cuma: 08:30 | 17:00

Cumartesi & Pazar - KAPALIÇorum Osb

Site İçerikleri İzinsiz Kopyalanamaz ve Çoğaltılamaz. Tüm Firmalar Rekabetin Korunması Kanununun 4. ve 6. Maddesine Uygun Olarak Eklenmiştir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Çorum OSB

Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı

Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı 13.04.2022

OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu), Vodafone Business ve Yıldız Teknik Üniversitesi SEM ile bir araya gelerek OSB Müdürlükleri, Sanayicilerimiz ve KOBİ'lerimiz için büyük önem taşıyan Organize Sanayi Bölgelerinde "Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı" organize etmiştir.

Söz konusu program ile katılımcılar akıllı üretim sistemlerinin hayata geçirilmesi ve değer zincirinin tüm halkalarında teknolojinin sunduğu imkânlardan faydalanabilecektir.

Sertifikasyon programı, organize sanayi bölge müdürlüklerimizin ilgili personelleri ve OSB katılımcılarına yönelik düzenlenmekte olup, ekte yer alan eğitim tanıtım dokümanında belirtildiği üzere eğitim sonrasında kriterleri gerçekleştiren katılımcılara Yıldız Teknik Üniversitesi SEM tarafından sertifika verilecektir.

Çevrimiçi gerçekleştirilecek eğitimler ücretsizdir. Programda sınırlı kontenjan olduğundan programa kabul başvuru sırasına göre yapılacaktır. Katılım sağlamak istenilen eğitim grubuna göre aşağıda belirtilen kayıt formunun 15 Nisan 2022Cuma gününe kadar doldurulması gerekmektedir.

Saygılarımızla,

 Eğitim Kayıt Formu: https://forms.gle/Pfb9WkBxw5a2U4BE8


Ek-1 : Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı Amacı ve  Eğitim İçeriği  Dosyayı indirmek için tıklayınız.

 
Ek-2 : Eğitim Takvimleri    
Dosyayı indirmek için tıklayınız.